Recenzje o Flekosteel

 • Patrycja
  Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie reumatoidalne zapalenie stawów. Aby stawy nie bolały całkowicie, postanowiłem poszukać środka, który pomógłby uporać się z problemem. Roztwór był żelem Flekosteel. Chciałbym zauważyć, że żel naprawdę daje efekt. Maść działa kumulatywnie, dzięki czemu ból nie powraca po przebiegu kuracji.
  Flekosteel
 • Maciej
  Jestem sportowcem i bóle stawów są częstym zjawiskiem w mojej karierze. Żel Flekosteel pomaga rozluźnić mięśnie po treningu lub zawodach, a także przyspieszyć regenerację tkanek. Używam kremu nieregularnie, ale nawet przy takiej aplikacji produkt daje efekty.
  Flekosteel
 • Paweł
  W wieku 50 lat stawy już się wyczuwają, a moje kolana zaczęły się wywracać na lewą stronę wieczorem lub przy nagłych zmianach temperatury. Znalazłem zbawienie w maści Flekosteel, którą poradził mi lekarz. Spektrum działania leku budzi zaufanie, a wynik nie pozostawia wątpliwości co do skuteczności leku.
  Flekosteel
 • Krzysztof
  Flekosteel to doskonała maść na bolące stawy. Jeśli masz trudności z poruszaniem się, długie spacery powodują ból i obrzęk stawów, zdecydowanie zalecam stosowanie maści. Pomógł mi żel Flekosteel i już po miesiącu od zakończenia kuracji mogłem wrócić do aktywnego życia.
  Flekosteel
 • Jakub
  Często chodzę na siłownię i uwielbiam biegać. Oczywiście taka pasja do sportu nie jest kompletna bez kontuzji. Flekosteel pomaga mi radzić sobie z bólem stawów podczas upadków. Żel znalazłem przypadkiem, dowiedziałem się o tym na jakimś forum. Spróbowałem, spodobał mi się wynik. Zaskoczyło mnie, że krem na stawy zawiera wyłącznie naturalne składniki.
  Flekosteel
Ocena użytkownika Flekosteel
4.5
23