Instrukcja użycia Flekosteel

Instrukcje dotyczące żelu Flekosteel

Pacjenci, którzy od lat cierpią na bóle stawów, wypróbowali kilkadziesiąt leków i nie byli w stanie osiągnąć poprawy. Potwierdzają to liczne recenzje na forach, na których ludzie narzekają na kolejny lek.

Krem Flekosteel ma na celu nie tylko wyeliminowanie bolesnych doznań i dyskomfortu, ale także walkę z przyczyną problemu. Wskazania do stosowania są szczególnie polecane do stosowania preparatu u pacjentów cierpiących na schorzenia narządu ruchu, sportowców oraz osób starszych.

Jak korzystać z narzędzia

Jak używać Flekosteel, aplikacja produktu

Aby osiągnąć pozytywny wynik, należy uważnie przeczytać instrukcję użytkowania, która jest powielana na oficjalnej stronie producenta. Podręcznik szczegółowo wyjaśni, jak używać leku. Etapy aplikacji kremu:

  1. Najpierw dokładnie spłucz dotknięty obszar ciepłą wodą.
  2. Następnie wytrzyj skórę do sucha.
  3. Następnie delikatnie wmasuj niewielką ilość kremu w skórę, aż konsystencja zostanie całkowicie wchłonięta przez nabłonek.
  4. Masaż należy kontynuować przez 5 minut.

Żel na bóle stawów i pleców można zmyć dopiero po godzinie od nałożenia. Zabieg zaleca się powtarzać 2-3 razy dziennie w zależności od objawów. Żel można zastosować również jednorazowo, jeśli chodzi o przygotowanie do zawodów, trening lub rozluźnienie mięśni po nich.

Łatwość użycia żelu na bóle stawów i pleców wynika z wygodnego opakowania. Krem produkowany jest w tubkach do 50 ml. Spożycie leku jest ekonomiczne, a fundusze wystarczają na miesiąc codziennego użytku - przebieg terapii. Wnikające do środka, komponenty Flekosteel:

  • ciepłe tkaniny;
  • rozluźnij zatkane mięśnie;
  • wyeliminować ból;
  • łagodzi obrzęki.

Żel można nakładać na dowolne miejsce na ciele. Naturalny skład nie powoduje skutków ubocznych, nadaje się do użytku domowego. Flekosteel to lek dla tych, którzy chcą przywrócić ruchomość stawów. Lek nie ma przeciwwskazań.

Żel Flekosteel można kupić w Polsce na stronie producenta. Oferujemy przystępne ceny i gwarantujemy jakość towaru.